AnasayfaSSSKayıt OlGiriş yap

Untitled Document
Aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor...xD Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
amy_cemre
Geyikçi Üye

Kadın
Yaş : 23 Kayıt tarihi : 28/08/08 Mesaj Sayısı : 189 Nerden : MaLeseF ßursa:'( Lakap : kuzum.göstebeğim.meliim
MesajKonu: Aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor...xD 9/2/2008, 13:16

aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor, lütfen daha fazla arayıp benide boşa oyalamayınız

-aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor, sende enayi gibi arıyosun he

-aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor, şimdi sırf ulaşılamıyor diye adama mundar deme sakın

-aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor, lütfen artık vazgeç aramaktan, bugün tam 30 kere aradın, amma da inatçısın be

-aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor,
derrrmişşşiiiiimmm!!
al hadi al bağlıyorum

-aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor, ulaşılabilir o kadar adam varken sen kalktın ulaşılamayanı arıyosun iyimi

-aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor, tahmin ettiğin üzere ya Telefon u kapalı ya şarjı bitti ya kapsama alanı dışında yada telefonu kaptırdı salak!

-aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor, ulaşırsan telefonu zırt pırt kapatıp durmasın, onu arayana dert anlatmaktan başka iş yapamıyorum, kapalı tutacaksa ne diye telefon alırlar bilmemki

-aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor, ulaşılabilir hale geldiğinde ben aradığını haber ederim, e bunun için para alıyoruz dimi

-aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor, istersen ben seninle konuşabilirim, 24 saat bu hat arasında canım sıkılıyo nolur iki çift lafta benle edin

Kullanıcı profilini gör
*phatr0on.ice

Kadın
Yaş : 23 Kayıt tarihi : 31/08/08 Mesaj Sayısı : 1547 Nerden : aDaNaa...=/ Lakap : loli*ss..PaTron..
MesajKonu: Geri: Aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor...xD 9/3/2008, 08:28

[u]-aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor, istersen ben seninle konuşabilirim, 24 saat bu hat arasında canım sıkılıyo nolur iki çift lafta benle edin

:F: :F: eline sağllık tatlm x)

yoRdu (!)
qözyasLarım qözLerimi
yorgun düstü yüreqim =/
söyLemek istediqini anLatamamaktan ...
yordun yüreqimi sevdiqim *
kendini sakLamaktan ..
SeviyoRum deseydim sever miydin ¿¿
Kullanıcı profilini gör
|SeyDanH|
MesajKonu: Geri: Aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor...xD 9/3/2008, 09:02

p.için saoLL çok iyi...

CeHenneM ßoş. . . BüTün ŞeyTanLaR BuRDa.. x) (=
Kullanıcı profilini gör
amy_cemre
Geyikçi Üye

Kadın
Yaş : 23 Kayıt tarihi : 28/08/08 Mesaj Sayısı : 189 Nerden : MaLeseF ßursa:'( Lakap : kuzum.göstebeğim.meliim
MesajKonu: Geri: Aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor...xD 9/3/2008, 10:02

Bişi deiL canlarum
Kullanıcı profilini gör
SeLi[M]eRw[E]reN..*

Kadın
Yaş : 23 Kayıt tarihi : 28/08/08 Mesaj Sayısı : 574 Nerden : İstaNbuL.. Lakap : Miss GüLgöRen =) MeRfhe..*
MesajKonu: Geri: Aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor...xD 9/3/2008, 10:39

Saol canım
Kullanıcı profilini gör
Aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor...xD Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası