AnasayfaSSSKayıt OlGiriş yap

Untitled Document
İngilizceyi YEni Öğrenen Kişinin Yazdığı Mektup Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
BaLLonCuqq_

Kadın
Yaş : 22 Kayıt tarihi : 27/08/08 Mesaj Sayısı : 736 Nerden : Isparta=) Lakap : Şeymyx)),CanaFarxDBaLLonCuqqx3
MesajKonu: İngilizceyi YEni Öğrenen Kişinin Yazdığı Mektup 8/28/2008, 11:52

HELLO!CAN FRİENDİM.MY ABUZITTIN..

HOW ARE YOU FRİENDİM.ÇOLUK ÇHİLDREN HOW.BEST'TİR İNŞALLAH.

MY'A QUESTİON SORARSAN BEST'İM ALLAH'A ŞÜKÜR.WORLD İŞTE YUVARLANIP GOİNG'İM.

MY MOTHER WHAT YAPING.KEYFİ BEATİUFUL'DUR İNŞALLAH.EPEYDİR MY MOTHER'LE NO SPEAKİNG.EĞER MY MOTHER'İ SEE ÇOK SELAM SONG.

LA FRİENDİM MY FATHER WHAT YAPING.GİNE COFFEEHANEYEGOİNG Mİ?HE FRİENDSLERİYLE COFFEEHANEDE OKEY AND BATAK PLAYİNG Mİ?HE'YE SONG SAKIN YENİLMESİN.

MY BRODHER'İN CHILDRENİ OLMUŞ.BOY MU GİRL Mİ OLDUĞUNU NO BİLMEKİNG.CHİLDRENİN BOY MU GİRL Mİ OLDUĞUNU MY'A SONG. MY SCHOOL DA BAYA BEATİUFUL GOİNG İŞTE.SCHOOL'UN BAŞINDAN BERİ ENGLİSH LESSON SEEİNG.

ENGLİSH'I SÖKTÜM.İ'M SPEAK ENGLİSH ŞAKIR ŞAKIR.YOUR'A SÖZ VERDİĞİM GİBİ.

MAİL'İME SON VERİRKEN YOUR'UN GÖZLERİNDEN KİSS.YOUR'U ÇOK ÖZLEDİM.HELE Bİ SWİM OLSUN MY COMEİNG İNŞALLAH.
Kullanıcı profilini gör
cadı_320

Kadın
Yaş : 22 Kayıt tarihi : 27/08/08 Mesaj Sayısı : 119 Nerden : cehennemin dibinden Lakap : cadı
MesajKonu: Geri: İngilizceyi YEni Öğrenen Kişinin Yazdığı Mektup 8/28/2008, 12:06

ayy koptum bune böyle :w

Kadın
Yaş : 23 Kayıt tarihi : 28/08/08 Mesaj Sayısı : 574 Nerden : İstaNbuL.. Lakap : Miss GüLgöRen =) MeRfhe..*
MesajKonu: Geri: İngilizceyi YEni Öğrenen Kişinin Yazdığı Mektup 8/28/2008, 12:09

:D:D
Koptum ya
Teşekkürler canım :D
Kullanıcı profilini gör
BaLLonCuqq_

Kadın
Yaş : 22 Kayıt tarihi : 27/08/08 Mesaj Sayısı : 736 Nerden : Isparta=) Lakap : Şeymyx)),CanaFarxDBaLLonCuqqx3
MesajKonu: Geri: İngilizceyi YEni Öğrenen Kişinin Yazdığı Mektup 8/28/2008, 12:22

Önemli değil beğenmenize sevindim :D
Kullanıcı profilini gör
'SiLeNce'
Üye

Kadın
Yaş : 24 Kayıt tarihi : 28/08/08 Mesaj Sayısı : 65 Nerden : İzmir.. Lakap : Minik erqül
MesajKonu: Geri: İngilizceyi YEni Öğrenen Kişinin Yazdığı Mektup 8/28/2008, 16:46

koptum resmen :D
çok güzel ya:D
teşekkürler :D
Kullanıcı profilini gör
SheqerciXx

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 27/08/08 Mesaj Sayısı : 330 Nerden : LonDra Lakap : Maniaq,Candy,Gossip,MeLJar
MesajKonu: Geri: İngilizceyi YEni Öğrenen Kişinin Yazdığı Mektup 8/28/2008, 17:11

süpermiş hello.my abuzittine koptum lol!

Nefes aLamıyoRum ,
seNiN soLuğuNu taşımayaN
şehiRLeRde...
Kullanıcı profilini gör
berrak~

Kadın
Yaş : 23 Kayıt tarihi : 28/08/08 Mesaj Sayısı : 146 Nerden : Lakap :
MesajKonu: Geri: İngilizceyi YEni Öğrenen Kişinin Yazdığı Mektup 8/28/2008, 20:27

bunu biliodum ama yinede saol spr..:)
Kullanıcı profilini gör
*phatr0on.ice

Kadın
Yaş : 23 Kayıt tarihi : 31/08/08 Mesaj Sayısı : 1547 Nerden : aDaNaa...=/ Lakap : loli*ss..PaTron..
MesajKonu: Geri: İngilizceyi YEni Öğrenen Kişinin Yazdığı Mektup 9/2/2008, 12:33

oouuff süperr :F:
Kullanıcı profilini gör
JeLLiboN
Yeni Üye

Kadın
Yaş : 19 Kayıt tarihi : 31/08/08 Mesaj Sayısı : 8 Nerden : Lakap : tatlıperi
MesajKonu: Geri: İngilizceyi YEni Öğrenen Kişinin Yazdığı Mektup 9/2/2008, 13:13

çok komik eheueheueheueheueheu
Kullanıcı profilini gör
amy_cemre
Geyikçi Üye

Kadın
Yaş : 23 Kayıt tarihi : 28/08/08 Mesaj Sayısı : 189 Nerden : MaLeseF ßursa:'( Lakap : kuzum.göstebeğim.meliim
MesajKonu: Geri: İngilizceyi YEni Öğrenen Kişinin Yazdığı Mektup 9/2/2008, 13:13

Ayy Yarıldım süper canım SaoL :D
Kullanıcı profilini gör
*>Perfy<*

Kadın
Yaş : 23 Kayıt tarihi : 29/08/08 Mesaj Sayısı : 108 Nerden : Adana Lakap : Depresif...xD
MesajKonu: Geri: İngilizceyi YEni Öğrenen Kişinin Yazdığı Mektup 9/2/2008, 14:21

vuhuu süper :D
Kullanıcı profilini gör
amy_cemre
Geyikçi Üye

Kadın
Yaş : 23 Kayıt tarihi : 28/08/08 Mesaj Sayısı : 189 Nerden : MaLeseF ßursa:'( Lakap : kuzum.göstebeğim.meliim
MesajKonu: Geri: İngilizceyi YEni Öğrenen Kişinin Yazdığı Mektup 9/2/2008, 14:22

Bencdee yha kopp xD lol!
Kullanıcı profilini gör
|SeyDanH|
MesajKonu: Geri: İngilizceyi YEni Öğrenen Kişinin Yazdığı Mektup 9/3/2008, 09:05

kop kop..
süper yazmışsın abi..
saoL

CeHenneM ßoş. . . BüTün ŞeyTanLaR BuRDa.. x) (=
Kullanıcı profilini gör
BaLLonCuqq_

Kadın
MesajKonu: Geri: İngilizceyi YEni Öğrenen Kişinin Yazdığı Mektup 9/3/2008, 09:56

teşekkürler yorumlar için :Ç:
Kullanıcı profilini gör
İngilizceyi YEni Öğrenen Kişinin Yazdığı Mektup Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası